Loading posts...
Home O mnie

O mnie

Cześć! Mam na imię się Anna. Mieszkam i pracuję w Kielcach. Żyję na sto procent wszędzie.

Na co dzień zajmuję się prowadzeniem własnej firmy, czyli pomaganiem osobom starszym i niesprawnym w codziennej egzystencji. Po pracy najpewniej spotkasz mnie albo w internecie, albo w biurze fundacji, którą prowadzę, na szkoleniach lub z nosem w książce/iPadzie – tak czy inaczej, na pewno będę coś czytać, zagryzając orzechy (wersja letnia) lub mandarynki (wersja zimowa). I na bank na stoliku obok będzie stała zielona herbata.

A po wyzwaniach dnia codziennego wracam do domu, gdzie czekają na mnie  ulubiony mąż, Potwory, czyli dwa wielkie, najukochańsze na świecie koty brytyjskie i stos gier planszowych do zagrania.

Nigdzie nie ruszam się bez telefonu, czytnika e-booków i otwartej na niespodziewane głowy.

Lubię swoje życie, bo chociaż niekiedy przypomina rollercoaster, to daje mi ogromnie dużo satysfakcji, wyzwań i wspaniałych ludzi dookoła. A poza tym, nie mam drugiego, żeby wybrzydzać 😉

Pogadamy?

 

O blogu

WstawTytul.com powstał pierwotnie jako blog z recenzjami książek. Pomysł nagle wpadł mi do głowy i równie nagle stał się rzeczywistością: ot, dotychczas pisałam recenzje na Biblionetce, niechby teraz miały swoją własną przestrzeń.

O, jakże byłam naiwna!

Szybko się bowiem okazało, że recenzencka strona przestała mi wystarczać. I w ten sposób przybyły kolejne kategorie: gry planszowe, kultura, lifestyle. Pojawiało się coraz więcej czytelników (dziś jest to ponad 2 tys. UU miesięcznie).

Dzisiaj WstawTytuł.com to blog lifestylowo-kulturalny, będący wyrazem mojej miłości do literatury, pasji do życia i rozwoju osobistego oraz czujnego spojrzenia na otaczającą mnie rzeczywistość. Daję na nim upust dzielenia się tym, co inspirujące, ciekawe, czasem trudne ale na pewno warte uwagi.

Teksty na blogu są mojego autorstwa. Proszę, nie kopiuj ich bez mojej zgody. Ale cytuj i udostępniaj, ile wlezie 😉

Dobra, starczy tego opisywania! To co, wracamy na główną? 🙂 Tam jest dużo ciekawych rzeczy.